Dlaczego Lamela

Atrakcyjny asortyment

Atrakcyjny asortyment

Oferujemy wyroby najwyższej jakości. Nasze donice wykonujemy z dbałością o każdy detal. Nasze produkty to bogate wzornictwo w wielu rozmiarach – od donic parapetowych po podłogowe i ogrodowe. Twoi klienci pokochają bogactwo kolorów i oryginalny design, zgodny ze światowymi trendami w dekoracji wnętrz i ogrodów Gdy raz poznają ich urok, z pewnością wrócą po więcej.

Bezpośrednia prezentacja oferty

Bezpośrednia prezentacja oferty

Przedstawiciele handlowi regularnie odwiedzają wszystkich naszych klientów. Informują o nowościach i doradzają w potrzebie. Możesz na nich liczyć w każdej sytuacji.

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Wiemy wszystko o naszych produktach, dlatego możesz nam zaufać. Pracownicy działu handlowego i przedstawiciele odpowiedzą na każde pytanie od rodzaju użytego surowca po odporność na odbarwianie. Korzystaj do woli z naszej wiedzy i pomocy.

Wygoda składania zamówień

Wygoda składania zamówień

Złożysz zamówienie w najdogodniejszy dla Ciebie sposób: telefonicznie, u przedstawiciela handlowego albo na podstawie formularza zamówień przesyłanego faksem lub mailem. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.

Bezpłatny transport

Bezpłatny transport

Dostarczamy towar bezpłatnie na terenie całego kraju. Pracując z nami, oszczędzasz więc i czas i pieniądze.

Dostawa na czas

Dostawa na czas

Zawsze dostarczamy towar na czas. Nawet w trakcie sezonu. Na bieżąco informujemy o terminie dostawy i liczbie palet. Możesz być pewien, że nigdy nie zabraknie Ci towaru na półce. Dostarczamy towar bezpłatnie na terenie całego kraju. Pracując z nami, oszczędzasz więc i czas, i pieniądze.

Profesjonalny serwis posprzedażow

Profesjonalny serwis posprzedażow

Oferujemy profesjonalny serwis posprzedażowy – załatwimy bez problemu wszelkie faktury i reklamacje.


Język

Zamknij