Lamela jest The Best

Kilkadziesiąt prac dzieci naszych pracowników wpłynęło na „Wiosenny konkurs plastyczny” zorganizowany przez Firmę Lamela. Młodsi i nieco starsi artyści pokazali dlaczego ich zdaniem Lamela jest najlepszym producentem doniczek.

– To już trzecia edycja naszego konkursu. Widzimy, że co roku cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. Nie przestaje zadziwiać nas wyobraźnia dzieci i ich pomysły – mówi Arkadiusz Bałdyga, Prezes Firmy Lamela. 

W tegorocznej edycji zadaniem uczestników było pokazanie Lameli jako producenta najlepszych doniczek. Technika wykonania była dowolna więc uczestnicy pokazali swoją kreatywność zarówno w pomysłach, jak i użytej formie. Okazało się, że zdaniem dzieci Lamela robi najlepsze doniczki nie tylko w Polsce i na świecie ale we wszechświecie. 

– Wybór najlepszych prac nie był łatwy czego najlepszym dowodem jest fakt, że werdykt nie jednogłośny – przyznaje Jarosław Kowalski, specjalista ds. personalnych i BHP – koordynator konkursu.

Konkurs skierowany był do dzieci do 16 roku życia. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody. Na wszystkich uczestników czekały też upominki ufundowane przez Firmę Lamela.

Autorami najlepszych prac są:
Michalina – 3,5 roku
Aleksander – 8 lat
Ada – 14 lat
Lena 15 lat

Fot. Jarosław Kowalski
Tekst. Jarosław Pięcek


Język

Zamknij